artykuł nr 1

Budowa placu zabaw i miniparku wiejskiego w Kolonii Ossie

Zapytanie ofertowe

(zamówienie o wartości poniżej 130.000,00 zł, w niniejszym postępowaniu stosuje się przepisy
art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.)

Zamawiający:
Miasto i Gmina Odrzywół

ul. Warszawska 53
26-425 Odrzywół
NIP: 6010086182; REGON: 670223853

Burmistrz Miasta i Gminy Odrzywół zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn.:

„Budowa placu zabaw i miniparku wiejskiego w Kolonii Ossie”.

I. Szczegółowe informacje dotyczące opisu oraz zakresu przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót oraz opis techniczny, znajdujące się na stronie Zamawiającego BIP Miasto i Gminy Odrzywół, w zakładce Zamówienia publiczne – zapytania ofertowe.

II. Termin realizacji: 15.09.2024 r.

III. Okres gwarancji: 36 miesięcy.

IV. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis oceny spełnienia tych warunków.

  1. W postępowaniu mogą brać udział wykonawcy posiadający niezbędną wiedzę, dysponujący potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia oraz doświadczeniem potwierdzonym przez wykonanie co najmniej dwóch robót o podobnym charakterze jak w przedmiocie zamówienia, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert.
  2. Warunki płatności: 30 dni od złożenia prawidłowo wystawionej faktury.

V. Kryteria oceny ofert

  1. Cena - 90%
  2. Doświadczenie - 10 %

Dla kryterium ceny punkty będą przyznawane według wzoru matematycznego:
C= (Cmin/ Cbad) x 90 pkt
C- liczba punktów w kryterium „cena”
Cmin- najniższa cena spośród cen złożonych ofert
Cbad- cena badanej oferty

Dla kryterium doświadczenia punkty będą przyznawane według przyjętego sposobu:

Oferent, który wykaże poprzez oświadczenie w formularzu ofertowym co najmniej dwa zrealizowane zadania tożsame do niniejszego zamówienia otrzyma 10 punktów. Oferent, który wykaże jeden lub nie wykaże w ogóle żadnego zrealizowanego zadania tożsamego do niniejszego zamówienia nie otrzyma żadnego punktu. Maksymalnie w kryterium „Doświadczenie” można otrzymać 10 pkt. Maksymalnie w kryterium „Cena” i „Doświadczenie” można otrzymać 100 pkt.

VI. Opis przygotowania oferty

Oferty należy złożyć na załączonym druku – Formularz Oferty – załącznik nr 1 do zapytania cenowego.

Ofertę należy przesłać lub złożyć do dnia 15.07.2024 r. do godz. 11.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Odrzywole ul. Warszawska 53, 26-425 Odrzywół, sekretariat - pokój nr 14, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na zadanie pn.: Budowa placu zabaw i miniparku wiejskiego
w Kolonii Ossie,
nie otwierać przed dniem 15.07.2024 r. do godz. 11.00”.

Osobami uprawnionymi do porozumiewania się z Wykonawcami są:

W sprawach przedmiotu zamówienia:

W sprawach proceduralnych:

  • Katarzyna Jastrzębska – tel. (48) 6716057 w. 39 e-mail :kjastrzebska@odrzywol.eu

Informacje można uzyskać w dni robocze od  poniedziałku do czwartku w godz. 7:30-15:30 ,  w piątki  8:00-16:00. O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani drogą listowną, faksem lub pocztą elektroniczną na ich wniosek.

VII. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zamawiający informuje, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych uzyskanych w związku z zapytaniem ofertowym jest Urząd  Miasta i Gminy w Odrzywole, reprezentowany przez  Burmistrza Gminy, siedziba Administratora danych, ul. Warszawska 53, 26-425 Odrzywół, tel. 48 6716057;W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, e-mail: kancelaria.odo@gmail.com lub w siedzibie urzędu .Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 lit. c RODO tj. przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w celu przeprowadzenia i realizacji zamówienia.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: Budowa placu zabaw i miniparku wiejskiego w Kolonii Ossie,
nr IT-2710.18.2024 prowadzonym w trybie zapytania ofertowego;

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty w zakresie, w jakim jest to niezbędne przy realizacji zadania. W szczególności osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania;

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 4 lat od zakończenia postępowania, zgodnie z przepisami Ustawy Pzp, a po tym okresie w celach archiwalnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U.2020.164 t.j.) i JRWA;

W związku z przetwarzaniem danych Posiada Pani/Pan prawo:

  • na podstawie art.15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
  • na podstawie art.16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
  • na podstawie art.18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18. 2 RODO,
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, adres ul. Stawki 2, 00- 193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz stanowi warunek konieczny skutecznego złożenia oferty i zawarcia umowy.

Wykonawca, wypełniając obowiązki informacyjne wynikające z art. 13 lub art. 14 RODO względem osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskał w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego wtym postępowaniu składa stosowne oświadczenie
 zawarte w Formularzu ofertowym (Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego).

VIII. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania uzasadnienia, a także do pozostawienia postępowania bez wyboru oferty.

IX. ZAŁĄCZNIKI

Następujące załączniki stanowią integralną część Zapytania ofertowego:

Załącznik nr 1 – Formularz oferty
Załącznik nr 2 – Przedmiary robót
Załącznik nr 3 – Kosztorys ofertowy
Załącznik nr 4 – Zagospodarowanie terenu
Załącznik nr 5 – Opis techniczny

Zapytanie ofertowe wraz załącznikami zostało zamieszczone się na stronie Zamawiającego BIP Miasta i Gminy Odrzywół: http://www.bip.odrzywol.akcessnet.net w zakładce Zamówienia publiczne – zapytania ofertowe.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania uzasadnienia, a także do pozostawienia postępowania bez wyboru oferty.

Burmistrz Miasta i Gminy Odrzywół